Apie mus

Apie mus

Matavimo technologijos, UAB

Jau ne vienerius metus specializuojamės matavimo įrenginių ir apskaitos prietaisų srityse, todėl žinome, kaip išsirinkti kokybišką ir poreikius atitinkantį įrenginį.

Esame vieninteliai plačiai pripažintų Europos matavimo įrenginių gamintojų Helmut-Fischer Gmbh, KARL DEUTSCH Pruef- und Messgeraetebau GmbH + Co KG, Magnetische Pruefanlagen GmbH, ATM Qness GmbH atstovai Lietuvoje, todėl galime pasiūlyti laiko patikrintus sprendimus dangos storio matavimui, medžiagų tyrimams, paviršiaus patikrai, kietumo įvertinimui ar defektų nustatymui.

Savo klientams taip pat siūlome itin dideliu tikslumu pasižyminčius, kombinuotus šilumos skaitiklius, galinčius skaičiuoti energijos sąnaudas su specialiu pritaikymu, taip pat vandens, elektros ir dujų apskaitos prietaisus. Aukštos kokybės skaitikliai leidžia ne tik garantuoti tikslius sąnaudų rodmenis, bet ir suteikia galimybę juos nuskaityti nuotoliniu būdu, taip sutaupant daug laiko. Atstovaujame tokius gamintojus, kaip ,,Engelmann Sensor GmbH‘‘, ,,Maddalena‘‘, ,,G2 misuratori‘‘, ,,Landis+gyr‘‘.