Apie mus

Apie mus

Matavimo technologijos, UAB

Jau ne vienerius metus specializuojamės matavimo įrenginių ir apskaitos prietaisų srityse, todėl žinome, kaip išsirinkti kokybišką ir poreikius atitinkantį įrenginį.

 

Kurį laiką dirbę užsienio rinkoje, šiandien esame vieninteliai plačiai pripažintų vokiškų matavimo įrenginių ,,Helmut-Fischer Gmbh‘‘ atstovai Lietuvoje, todėl galime pasiūlyti laiko patikrintus sprendimus dangos storio matavimui, medžiagų tyrimams ir paviršiaus patikrai. Mūsų atstovaujami matavimo įrenginiai ne tik atitinka specialius, įvairiuose pramonės sektoriuose taikomus reikalavimus, bet ir pasižymi kompaktiška sandara bei itin aukštais vokiškos kokybės standartais. Matavimo prietaisų asortimente rasite platų įvairiems matavimo darbams skirtų prietaisų pasirinkimą, leisiantį nepaisant specifinių medžiagų nustatyti objekto paviršiaus savybes, identifikuoti jį sudarančius elementus, medžiagų tankį ir kokybę.

 

Savo klientams taip pat siūlome itin dideliu tikslumu pasižyminčius, kombinuotus šilumos skaitiklius, galinčius skaičiuoti energijos sąnaudas su specialiu pritaikymu, taip pat vandens, elektros ir dujų apskaitos prietaisus. Aukštos kokybės skaitikliai leidžia ne tik garantuoti tikslius sąnaudų rodmenis, bet ir suteikia galimybę juos nuskaityti nuotoliniu būdu, taip sutaupant daug laiko. Atstovaujame tokius gamintojus, kaip ,,Engelmann Sensor GmbH‘‘, ,,Maddalena‘‘, ,,G2 misuratori‘‘, ,,Landis+gyr‘‘.